«Радий, що сьогодні змогли знову допомогти людям, бо й працюємо для них» – Олександр Туренко

Щосереди голова Української міської територіальної громади Олександр Туренко проводить особистий прийом громадян. Кожна з таких зустрічей – це безпосереднє спілкування з жителями громади, а в результаті – вирішення актуальних питань, які входять до компетенції міського голови, або структурних підрозділів Української міської ради. Адже будь-які локальні проблеми громаді завжди видніші.

Часто жителі звертаються напряму до міського голови не лише з тем житлово-комунального господарства чи благоустрою, а й з особистими питаннями, в надії отримати допомогу. Як і цього разу. До міського голови звернувся житель міста Українка – у минулому вчитель, який сьогодні не має можливості заробляти через стан здоров’я. Аби допомогти, фахівцям Центру надання соціальних послуг було доручено зібрати всі необхідні документи та поставити чоловіка на облік. Так він зможе отримувати матеріальну допомогу. Також, допоки триватиме оформлення, чоловікові зібрали та надали набір найнеобхідніших на перший час продуктів. Всі інші питання, які сьогодні були озвучені під час прийому, взято на особистий контроль міського голови, за результатами чого буде проведено нараду з керівниками структурних підрозділів із метою їх позитивного вирішення. «Щиро дякую громадянам за довіру та зворотній зв’язок. Радий, що сьогодні змогли знову допомогти людям, бо й працюємо для них», – підсумував Олександр Туренко.