ПУНКТИ ОБІГРІВУ В УКРАЇНСЬКІЙ ГРОМАДІ

На території Української міської територіальної громади діятиме 8 стаціонарних пунктів обігріву, які будуть функціонувати  протягом зимового періоду 2022-2023 років.

Пункти обігріву будуть відкриті для відвідувачів у випадку виникнення надзвичайної ситуації за відсутності електропостачання та опалення у будівлях. Також до пунктів обігріву може звернутися кожен, хто потребуватиме допомоги у морозні дні: зігрітися, залишитися на ночівлю тощо.

ПЕРЕЛІК ПУНКТІВ ОБІГРІВУ:

• м. Українка, пр.Дніпровський, 15а, ПК «Енергетик»;

• м. Українка, вул. Юності, 7, Академічний ліцей №1 (школа);

• с. Трипілля, вул.Шевченка, 85 (Адміністративна будівля);

• с. Жуківці, вул.Гагаріна, 4 (Адміністративна будівля);

• с. Витачів, вул. Воздвиженська, 53 (Адміністративна будівля);

• с. Щербанівка, вул. Шевченка, 48 (Адміністративна будівля);

• с. Халеп’я, вул. Вознесенська, 67 (Адміністративна будівля);

• с. Верем’я, вул. Каштанова, 18 (Адміністративна будівля).

Нагадуємо, що у виконавчому комітеті Української міської ради ЦІЛОДОБОВО працює телефон Кол-центру для оперативного реагування на проблемні питання за номером: (04572) 7 – 44 – 44, (097) 469-26-29. Звернення приймаються черговими працівниками виконавчого комітету Української міської ради і передаються відповідно до компетенції підрозділам та службам для розгляду порушених у них питань.