Призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, за допомогою комплексної послуги «єМалятко» без надання посвідчення багатодітної сім’ї

З метою належної реалізації чинного законодавства щодо надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям, зокрема призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях (далі допомога) без надання посвідчення багатодітної сім’ї, за допомогою комплексної послуги «єМалятко» виконавчий комітет Української міської ради інформує.

Відповідно до пункту 7 Порядку виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2019 № 250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» (зі змінами), якщо заявник виявив бажання отримати послугу з призначення допомоги під час надання комплексної послуги «єМалятко», орган соціального захисту населення призначає допомогу на підставі відомостей, отриманих у порядку інформаційної взаємодії, відповідно до Порядку надання комплексної послуги «єМалятко», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини» (зі змінами).

У такому разі орган соціального захисту населення призначає допомогу без подання заявником посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї або довідки багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, а також інших документів, передбачених цим пунктом.