Привітання з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України

Шановні жителі та гості Української територіальної громади!

23 серпня, напередодні Дня незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави – Державний Прапор України. Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу.

Сьогодні, пам’ятаючи, що нам дала українська земля, пам’ятаючи героїв, які віддали за неї свої життя, ми повинні рухатись вперед – до процвітання та створення могутньої європейської держави.

День Незалежності – це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які творили націю і боролися за її державність, це шана загиблим Героям Небесної сотні, це невимовний біль за втраченими на Сході України українськими воїнами й добровольцями, які ціною власних життів захищали територіальну цілісність, державність, суверенітет нашої держави.

Усі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують українській дух, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та Незалежності.

Від щирого серця вітаємо вас із величними національними святами – Днем Державного Прапора та 30-ю річницею незалежності України! Бажаємо всім злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної та могутньої України. Миру і процвітання нашій Державі!

Зі святом вас!

З повагою виконавчий комітет та голова Української міської ради О. Туренко!