Привітання міського голови з Вербною Неділею

Українська громадо!

Щиро Вітаю усіх з Великим Християнським святом Святого Входу Господнього в Єрусалим, або, як його ще називають у народі, Вербною неділею.

Згідно з християнським ученням, коли Ісус Христос воскресив з мертвих Лазаря. І люди, які бачили це, повірили, що він дійсно Син Божий. Коли Ісус в’їжджав на віслюку до Єрусалима, то люди, вшановуючи його, встеляли дорогу своїм одягом, а також вітали пальмовим гіллям. В Україні таким деревом стала верба.

За українською традицією вважається, що верба зможе захистити від всього поганого і душу і тіло.

Кожен з нас пам’ятає прості слова з дитинства: «Не я б’ю, верба б’є. За тиждень Великдень. Будь здоровий, як вода». Це наші тисячолітні українські національні традиції.

Тож вітаю всіх жителів і гостей нашого міста зі святом!

Зичу всім вам міцного здоров’я та мирного неба над головою! Нехай навіяний вербою аромат весни стане символом нового життя. Нехай ці перші паростки символізують початок нового шляху, що веде до щастя, миру і благополуччя. Зберігайте і захищайте одне одного!

Міський голова Олександр ТУРЕНКО