ПРИБИРАННЯ ПРОЇЖДЖОЇ ЧАСТИНИ ДОРІГ ТА ТРОТУАРІВ

З 30 березня комунальні служби міста Українка розпочали планові роботи по прибиранню доріг та прибордюрних частин від залишків піску, після зимового періоду.

Роботи розпочато з головних доріг міста, а саме пр-т Дніпровський, здійснюється прибирання по вулицях Київська, Юності (до вул. Промислова) та Південна, надалі планується очищення міжбудинкових доріг та тротуарів по вулицях Соснова, Будівельників, Енергетиків, Зв’язку та інші.

Працівники комунальних служб звертаються до водіїв, власників транспортних засобів з проханням не залишати автомобілі на проїжджій частині, бо це перешкоджає роботі прибиральної техніки.