Проведено Комісію зі встановлення факту здійснення постійного догляду за особами з інвалідністю

Рішенням виконавчого комітету Української міської ради від 06.05.2023 № 152 створено Комісію зі встановлення факту здійснення постійного догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного догляду, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.1995  № 57 «Про затвердження Правил перетинання державного кордону громадянами України».

2-го червня вперше проведено Комісію зі встановлення факту здійснення постійного догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного догляду, на якій розглянуто звернення громадян із зазначеного питання.

Під час розгляду звернень громадян з питання встановлення факту здійснення постійного догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи та особами, які потребують постійного догляду, відповідно до Правил, Комісією прийнято одне позитивне рішення.

До складу Комісії входять представники юридичного відділу, відділу соціального захисту населення, служби у справах дітей та сім’ї, комунальної установи «Центр надання соціальних послуг», директор КНП УМР «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та заступник директора з експертизи тимчасової непрацездатності.