Проведення червневих заходів та підсумки проєкту “Active time”. За результатами наради

Ми – незламна країна! Бо попри війну знаходимо в собі сили радіти кожному дню, підтримувати один одного та дарувати своє тепло тим, хто цього найбільше потребує.
Саме тому наша громада не відмовляється від традицій і проводить різнопланові заходи для діток,
внутрішньо-переміщених громадян і всіх жителів нашої громади. Разом із тим, не забуваємо і про пам’ятні дати, важливі для нашої країни.
Сьогодні відбулась підсумкова робоча зустріч заступника міського голови Агнеси Олкової-Михницької з керівниками спортивних, освітніх, культурних напрямків діяльності, де затвердили
план проведення заходів на наступний місяць, відповідно до розпорядження міського
голови Олександра Туренка. Серед таких – День захисту дітей, Міжнародний день безневинних дітей-жертв військової агресії, різноманітні спортивні заходи для допомоги ВПО та ін.
Також присутні підбили перші підсумки з впровадження проєкту “Active time”, спрямованого на
забезпечення ВПО нашої громади активним дозвіллям. “Перша частина проєкту вже стає на “швидкі колеса”, тож готуємо 2 частину до запуску.
Вона буде стосуватися старостинських округів, з направленням на дитяче дозвілля”, – зазначила Агнеса Олкова – Михницька.
У ході засідання усі відповідальні за заходи та акції в громаді доповіли про стовідсоткову готовність.
Детальна інформація та афіші будуть анонсовані на сайті Української громади.
Тримаємось разом!