Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

“Профпереробка” інформує: яке сміття не можна викидати в прибудинкові контейнери?

Заборонено викидати в контейнери для твердих побутових відходів:

Будівельні та ремонтні відходи, які утворюються під час провадження таких видів діяльності, як будівництво нових будівель та споруд, їх реконструкція, капітальний ремонт, остаточне знесення будівлі чи споруди (з приватних домоволодінь чи квартир багатоповерхівок)

– бита цегла, плитка, бетон, відходи від знесення стін, розбирання дахів, опор, підлоги, інші відходи ремонту та реконструкції. Такі відходи призводять до пошкодження та поломки механізмів сміттєвозів!

Вивезення відходів будівельно-ремонтних робіт (будівельні відходи), здійснюється мешканцями самостійно, за допомогою послуг компаній, які профільно займаються вивезенням даного сміття.

Великогабаритні відходи – старі меблі, віконні рами, двері, матраци, килими тощо.

Великогабаритні відходи – відходи, що перевищують розміри 50*50*50 см – складаються поряд з контейнерами або на спеціально відведених майданчиках і забираються спецтехнікою з європресом за визначеним графіком. В м. Українка – щочетверга.

Відпрацьовані автомобільні шини

Шини не розміщуються на спеціалізованих полігонах побутових відходів та не спалюються на сміттєспалювальному заводі «Енергія», а потребують окремого поводження, вивезення та утилізації.

Листя та гілля

Останні тижні контейнери для побутових відходів в м. Українка та Плютах заповнені листям. Прохання до працівників, які прибирають територію громади, займаються питаннями озеленення – заборонено викидати листя в контейнери для твердих побутових відходів! Відходи рослинного походження не можна розміщувати на спеціалізованих полігонах, вони мають бути утилізовані в спеціально відведених місцях!

Звичайні сміттєві контейнери призначені для збору побутових відходів, які утворюються в результаті нашого повсякденного життя – це харчові відходи, пакування, одяг та взуття тощо.

Кожен мешканець може сортувати сміття – для цьго є спеціальні дзвіночки для скла та пластику, а одяг та взуття можна віддати волонтерам, які знайдуть йому пристосування.

Зробимо громаду чистою та екологічною разом своїм свідомим відношенням до поводження з відходами!

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено