Профілактичні рейди у лісових масивах Української громади

10 серпня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС провели профілактичні рейди у лісових масивах Української міської територіальної громади.

Під час рейду рятувальники нагадали людям про небезпеку розведення відкритого вогню та вручали тематичні пам’ятки з правилами безпечної поведінки у лісі.

Рятувальники закликають бути вкрай обережними під час відвідування лісів, адже найменша жарина з вихлопної труби автомобіля, не загашений недопалок, багаття, залишене без нагляду відпочивальників, можуть спричинити велику біду.

Пам’ятайте, що не можна випалювати траву та інші рослинні рештки та розкладати багаття в лісі.

Категорично заборонено звалювати та спалювати сміття у лісових насадженнях та заїжджати на територію лісового фонду на автомобілі.

Крім того забороняється палити, кидати у лісі, на відкритих територіях, на узбіччях автодоріг непогашені сірники та недопалки.

Також, під час проведення заходу, з громадянами були проведені інструктажі щодо дій при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Пам’ятайте: збереження національного багатства держави залежить від кожного з нас!

Головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Обухівського РУ

ГУ ДСНС України у Київській області старший лейтенант служби цивільного захисту Владислав КРАВЧЕНКО