Українській громаді – якісне вуличне освітлення

Не зважаючи на тимчасову відсутність вуличного освітлення, продовжуються роботи з комплексної модернізації мереж громади. Виготовлено проекти на реконструкцію ділянок мереж вуличного освітлення, частину цих проектів вже успішно реалізовано.

Наразі повністю освітлено в с. Трипілля провулок Партизанський, вул. Підгірну та ділянку по вул. Шевченка в с. Щербанівка. Також роботи виконані по вул. Загребельна в місті Українка. До виконання робіт задіяні підрядні організації: ТОВ Монкор, ФОП Донченко, ТОВ Світло Київщина. Координує та контролює роботи управління розвитку інфраструктури.

Віримо, що скоро наша країна здобуде Перемогу, а громада повернеться до стабільного життя і вже з більш якісним вуличним освітленням!