Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Про встановлення місцевих податків і зборів на території Української міської територіальної громади

14 липня 2021 року на шостій сесії VIII скликання Української міської ради прийняті ставки податків, які будуть діяти на території Української міської територіальної громади з 01 січня 2022 року, а саме:

• Рішення Української міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на території Української міської територіальної громади» (згідно ст. 293 ПКУ)

• Рішення Української міської ради «Про встановлення ставок туристичного збору на території Української міської територіальної громади» (згідно ст. 268 ПКУ)

• Рішення Української міської ради «Про встановлення ставок збору за місця паркування транспортних засобів на території Української міської територіальної громади» (згідно ст. 2681 ПКУ)

• Рішення Української міської ради «Про встановлення ставок транспортного податку на території Української міської територіальної громади» (згідно ст. 267 ПКУ)

• Рішення Української міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Української міської територіальної громади» (згідно ст. 266 ПКУ).

Для населення м. Українка та с. Плюти, ставки суттєво не змінились. Збільшилась ставка податку для котеджів підвищеної комфортності для фізичних осіб з 1,0% до 1,5% (від мінімальної заробітної плати). Для населення с. Верем’я, с. Витачів, с. Жуківці та с. Халеп’я ставки податків на нерухоме майно житлової масової забудови для фізичних осіб збільшились (порівняно з раніше прийнятими рішеннями сільських рад), а для населення с.Трипілля та с. Щербанівка ці ставки податків зменьшились (порівняно з раніше прийнятими рішеннями сільських рад).

Також збільшились ставки податків з 0,5% до 1% (від мінімальної заробітної плати) на нежитлову нерухомість з такою класифікацією, як:

– будівлі готельні;

– будівлі торговельні;

– ресторани та бари;

– станції технічного обслуговування;

– стоянки автомобілів криті;

– музеї та бібліотеки приватної форми власності;

– зали спортивні;

– будівлі лазень та пралень;

– будівлі лікарень та оздоровчих закладів приватної форми власності;

– будівлі фінансового обслуговування.;

– будівлі підприємств побутового обслуговування;

– казино, ігорні будинки.

Рішення Української міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Української міської територіальної громади» (згідно ст. 268 ПКУ).

За земельні ділянки, нормативна грошова оцінка яких проведена, встановлюється (ст. 274 ПКУ);

  • ставка податку за земельні ділянки (незалежно від місцезнаходження), встановлюється у розмірі не більше 3% від їх нормативної грошової оцінки,
  • для земель загального користування — не більше 1% від їх нормативної грошової оцінки,
  • для сільськогосподарських угідь — не менше 0,3%та не більше 1% від їх нормативної грошової оцінки,
  • для лісових земель — не більше 0,1% від їх нормативної грошової оцінки.

Для населення с. Верем’я, с. Витачів, с. Жуківці, с. Халеп’я, с.Трипілля, та с. Щербанівка земельний податок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд встановлено в розмірі 0,2 % від нормативно-грошової оцінки землі.

Земельний податок для колективного гаражного будівництва встановлено в розмірі 2% від нормативно-грошової оцінки землі.

З даними рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті Української міської територіальної громади в розділі “Податки та збори”

Інформує: Фінансове управління виконавчого комітету УМР

Попередня В Київській області фахівці ДТЕК відновлюють електропостачання знеструмлених через негоду населених пунктів

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено