6 червня в Українській міській раді проведено нараду під керівництвом Українського міського голови Олександра Туренка та за участі представників Федерації Триатлону України Triathlon, Управління гуманітарного розвитку та комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.
Нагадаємо, нещодавно в Українці відбувся Чемпіонат України з триатлону серед аматорів та паратриатлону. Наше місто прийняло більш ніж 400 спортсменів з усієї країни. Самі учасники змагань відзначили високий рівень організації спортивної події.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo_2024-06-07_11-00-11-750x1024.jpg)
То ж у ході наради було обговорено основні напрями подальшої співпраці.