ПОРЯДОК В ГРОМАДІ КРОК ЗА КРОКОМ

На території нашої громади, за рахунок коштів місцевого бюджету, розпочато планові роботи з благоустрою.

Сьогодні закінчилися роботи по дефектуванню пошкоджень всіх дитячих майданчиків.

На зустрічі, фахівцями та представниками компаній виробника “Інтер Атлетика” було проаналізовано стан пошкоджень деталей, готуються дефектні акти з подальшою закупівлею комплектуючих.
Найближчим часом розпочнуться роботи по заміні найбільш пошкоджених елементів на ігрових майданчиках.

А також з метою впорядкування території громади, продовження життєдіяльності самих зелених насаджень, працівниками підрядної організації розпочато санітарну обрізку дерев та видалення сухостою, аварійних дерев та парослі. Паралельно здійснюється і прибирання території від сміття.

Управління розвитку інфраструктури ВК УМР