Покласти край бездоріжжю. Тривають планові заходи з ремонту доріг

Відповідно до затвердженого плану та комплексної програми розвитку благоустрою розпочато ремонт доріг по вулиці Б. Хмельницького  та вул. Загребельна в м. Українка.

Охоплена ділянка – це доволі значний відрізок суцільного бездоріжжя, яке створювало справжнє випробовування для водіїв, комунальних та аварійних служб, а тим більше –  за дощової погоди.

Поетапні заходи стартували з грейдерування та вирівнювання площини доріг. Початок робіт контролював начальник управління розвитку інфраструктури Олексій Шевченко. На місці з підрядною організацією було опрацьовано ряд технічних питань, адже роботи ускладнюються тим, що певним ділянкам властива «заболоченість».

Ото ж, як бачимо, всі роботи йдуть за планом, не відхиляючись від графіку. Невдовзі ще одне багаторічне «дорожнє» питання буде вирішено, а водії зможуть комфортно їздити по твердому покриттю, не хвилюючись за «підвіску». До того ж, рівні дороги забезпечать якісне та своєчасне надання послуг з обслуговування населених пунктів.