9 липня у Центральному державному архівному-музею літератури і мистецтва «Літературно-мистецькі Плюти» відбувся поетично-музичний захід «Колобіг».
Культурно-мистецький захід пройшов просто неба на зеленій зоні біля музею. Безмежна красота садів у тандемі з теплим літнім днем надихала поетів та музикантів на чуттєве виконання пісень і віршів. Кожен виступ заряджав глядачів позитивною енергетикою.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/dsc_0028-1-1024x683.jpg)
Сергій Пантюк, автор вісімнадцяти поетичних збірок, представив талановитих письменників та артистів, які надихали своєю творчістю.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/dsc_0011-1024x683.jpg)
Поетеса Олена Гетьманец, виступила з віршом про дитинство, Микола Гриценко письменник книги «Білий налив», з поезію про любов, Українська поетеса, прозаїк Анна Багряна з віршем Л. Українки, також лунали пісні народного артиста України Олександра Ігнатуша про «Майдан», Віктора Леонтовича виконавця власних пісень з пісенною оповіддю «Срібною сережечкою», композитора й музиканта Ігоря Двигало та інші.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/dsc_0032-1024x683.jpg)
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/dsc_0034-1024x683.jpg)
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/dsc_0046-1024x683.jpg)
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/dsc_0053-1024x683.jpg)
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/dsc_0066-1024x683.jpg)
Заступник міського голови Агнеса Олково-Михницька висловила подяку від Української громади зі словами: «Низький уклін вам за те, що ви даруєте людям радість, несете культуру та мистецтво до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте наш край, нашу Україну!»
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/dsc_0040-1024x683.jpg)
Мистецький захід пройшов на одному диханні. Саме такий формат заходу служить прикладом того, як потрібно любити українську культуру та дбати про її розвиток.