Поетично-музичний захід «Колобіг» в Плютах

9 липня у Центральному державному архівному-музею літератури і мистецтва «Літературно-мистецькі Плюти» відбувся поетично-музичний захід «Колобіг».

Культурно-мистецький захід пройшов просто неба на зеленій зоні біля музею. Безмежна красота садів у тандемі з теплим літнім днем надихала поетів та музикантів на чуттєве виконання пісень і віршів. Кожен виступ заряджав глядачів позитивною енергетикою.

Сергій Пантюк, автор вісімнадцяти поетичних збірок, представив талановитих письменників та артистів, які надихали своєю творчістю.

Поетеса Олена Гетьманец, виступила з віршом про дитинство, Микола Гриценко письменник книги «Білий налив», з поезію про любов, Українська поетеса, прозаїк Анна Багряна з віршем Л. Українки, також лунали пісні народного артиста України Олександра Ігнатуша про «Майдан», Віктора Леонтовича виконавця власних пісень з пісенною оповіддю «Срібною сережечкою», композитора й музиканта Ігоря Двигало та інші.

Заступник міського голови Агнеса Олково-Михницька висловила подяку від Української громади зі словами: «Низький уклін вам за те, що ви даруєте людям радість, несете культуру та мистецтво до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте наш край, нашу Україну!»

Мистецький захід пройшов на одному диханні. Саме такий формат заходу служить прикладом того, як потрібно любити українську культуру та дбати про її розвиток.