Учора в Українці офіційно відкрили нову секцію боксу при Комплексно дитячо-юнацькій спортивній школі Української міської ради.
На відкритті були присутні міський голова Олександр Туренко, запрошені поважні гості на чолі з головним тренером чоловічої збірної України Сосновським Дмитром Дмитровичем, представники Спорткомплексу.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/439740208_912079674051619_3371579490396651909_n-768x1024.jpg)
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/439672293_912079624051624_6688308647951206576_n-1024x768.jpg)
У відремонтованому “зеленому залі” для занять боксом облаштоване місце для тренувань – ринг, тренажер для функціонального тренінгу, придбаний необхідний боксерський інвентар. Заняття в секції проходитимуть тричі на тиждень з 17. 00 по 19.30.
Спортивна спільнота нашої громади рада вітати всіх охочих приєднатися і знайти для себе світ цікавих тренувань, спортивних досягнень та нових знайомств.
Для запису на тренування звертайтеся в Спорткомплекс м. Українка.