Плекаємо спортивне майбутнє. В Українці відкрили секцію боксу

Учора в Українці офіційно відкрили нову секцію боксу при Комплексно дитячо-юнацькій спортивній школі Української міської ради.

На відкритті були присутні міський голова Олександр Туренко, запрошені поважні гості на чолі з головним тренером чоловічої збірної України Сосновським Дмитром Дмитровичем, представники Спорткомплексу.

У відремонтованому “зеленому залі” для занять боксом облаштоване місце для тренувань – ринг, тренажер для функціонального тренінгу, придбаний необхідний боксерський інвентар. Заняття в секції проходитимуть тричі на тиждень з 17. 00 по 19.30.

Спортивна спільнота нашої громади рада вітати всіх охочих приєднатися і знайти для себе світ цікавих тренувань, спортивних досягнень та нових знайомств.

Для запису на тренування звертайтеся в Спорткомплекс м. Українка.