Завершуються роботи з улаштування нових точок освітлення пішохідних переходів в межах Української територіальної громади. Оновлені елементи системи вуличного освітлення включають 31 опору та 49 світлодіодних світильників.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-21_11-25-55-3-473x1024.jpg)
Дані світильники мають високоефективну світловіддачу та оснащені акумуляторною батареєю, що дозволяє освітлювати вулицю не менше однієї доби в режимі максимального освітлення і більш ніж 3 доби у режимі адаптивного освітлення без наявності будь-якого живлення.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-21_11-25-55-2-473x1024.jpg)
З метою економії та впровадження енергозберігаючих технологій система має світлодіодну монокристалічну сонячну панель та оснащена датчиком освітленості та датчиком руху.
Роботи виконуються у рамках програми з благоустрою, для забезпечення безпеки дорожнього руху.