Пішохідні переходи в громаді стануть безпечнішими

Завершуються роботи з улаштування нових точок освітлення пішохідних переходів в межах Української територіальної громади. Оновлені елементи системи вуличного освітлення включають 31 опору та 49 світлодіодних світильників.

Дані світильники мають високоефективну світловіддачу та оснащені акумуляторною батареєю, що дозволяє освітлювати вулицю не менше однієї доби в режимі максимального освітлення і більш ніж 3 доби у режимі адаптивного освітлення без наявності будь-якого живлення.

З метою економії та впровадження енергозберігаючих технологій система має світлодіодну монокристалічну сонячну панель та оснащена датчиком освітленості та датчиком руху.

Роботи виконуються у рамках програми з благоустрою, для забезпечення безпеки дорожнього руху.