Підсумки онлайн-конкурсу «Світ українських Різдвяних свят» підбито!

Новорічно-Різдвяні свята позаду і, з огляду на те, що цьогоріч країна зустрічала їх в умовах повномасштабної війни, учні нашої громади не залишились без традиційних новорічних конкурсів. Хоч і в онлайн-форматі, але діти змогли проявити свій креатив, талант і головне – відчути святковий настрій і подарувати його іншим.

«Світ українських Різдвяних свят» – під такою назвою протягом грудня-січня проходив онлайн-конкурс, у якому взяли  участь учні шкіл усієї громади. Мета конкурсу – збереження та поглиблення знань про традиції, обряди, звичаї українського народу, зокрема, про новорічні свята в Україні.

Передати різдвяно-новорічні традиції святкування можна було у вигляді пісні, віршів, або художнього відображення. Роботи учнів протягом конкурсу публікувались на сторінці Управління гуманітарного розвитку в мережі ФБ, то ж кожен міг ознайомитись з ними і, разом з тим, підзарядитись новорічним настроєм.

Сьогодні на засіданні члени журі підбили підсумки конкурсу і визначили кращих із кращих у відповідних номінаціях. Отже, до результатів!

❄Номінація «Вокал» (колективи малих груп):

І місце – учні класу Наталії Пелих Української школи мистецтв з композицією «Ангели зближайтесь»

Учні 6-го кладу Жуківцівськкої гімназії – відзначено за творчий підхід до виконання  музичної композиції. Керівник – Сорокіна Яна, Пилипець Антоніна.

Номінація «Театральна майстерність»:

І місце –  учні 8-го класу Жуківцівської гімназії. Керівник – Садовнік Тетяна.

ІІ місце – учні 5-6 класів Витачівської гімназії. Керівник -Хіміченко Костянтин.

Номінація «Різдвяні віншування».

Окремо відзначено сольні віншування:

І місце – Погребна Аріна, учениця 2-го класу Академічного ліцею №2.

ІІ місце – Деніс Богдан, учень 3-А класу Академічного ліцею №1.

Колективні віншування:

І місце – учні 2-го класу філії Трипільського ліцею «Халеп’янська гімназія». Васильченко Людмила

ІІ місце – учні 5-7 класів Трипільського ліцею. Керівник- Бондар Надія.

ІІІ місце – учні 5-го класу Жуківцівської гімназії. Керівник – Кикоть Любов.

Відзначено за харизматичність Зварича Кирила, учня 5-го класу Жуківцівської гімназії.

Переможців буде відзначено грамотами управління гуманітарного розвитку.

Якщо наші діти в цей складний час постійних тривог мають сили радіти святам, співати та продовжувати плідно вчитися  – нас ніколи не перемогти!