Переможці турніру “Весняні краплинки – 2021”

5 – 7 березня у місті Вінниця відбувся турнір з художньої гімнастики “Весняні краплинки – 2021”

Взяли участь команди міст: Одеса, Рівне, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Калинівка, Біла Церква, 2 команди зі Львова, 6 команд із Києва, 5 команд із Вінниці та 2 команди з Українки.

Тренер команди ГО СК “Спалах” Мьодова Олена Іванівна (Українка) задоволена результатом виступів четвірки своїх вихованців

Плахотнюк  Дарина  посіла 1 місце у багатоборстві, та 1 місце у вправах з булавами й обручем;

Плахотнюк Зоряна посіла 1 місце у багатоборстві,  та 1 місце з булавами та м’ячем;

Шостя Надія посіла 2 місце у багатоборстві, 1 місце зі скакалками, та 3 місце з булавами.

Непогано виступила Цяпенко Дарина, виконала вправи без втрат та впоралася зі складністю.

Вітаємо наших юних спортсменів з добутою перемогою та бажаємо успіхів у наступних змаганнях!