Переймаємо досвід, щоб стати кращими!

Уже традиційним для міст України став обмін позитивним досвідом між містами-побратимами у різних сферах життєдіяльності. Не виключення й Українська громада.

👉 Сьогодні розпочався реальний діалог громад-побратимів у розрізі робочої поїздки Української територіальної громади до Хустської територіальної громади. Делегація з 20 осіб у складі депутатів, старост і працівників виконавчого комітету Української міської ради будуть у Хустській громаді два дні. Мета поїздки – перейняття досвіду в сфері публічного адміністрування, напрацювання рішень щодо вирішення спільних проблем, таких як рентабельність майна комунальної власності та його утримання, освітній процес в умовах карантину, вакцинування містян, розвиток туристичної та соціальної інфраструктури, медицина в селах.

👉 На сьогодні запланована зустріч у форматі «круглий стіл», відвідини ЦНАПу та вивчення досвіду реалізації грантових проєктів.

👉 Нагадаємо, що співпраця з Хустською територіальною громадою стала можливою завдяки підтримці депутатами програми «Партнерства та позиціонування Української територіальної громади на 2021-2023 роки», в рамках якої на початку вересня відбулося тристороннє підписання Меморандуму про співпрацю трьох громад: Української (Київська обл.), Хустської ( Закарпатська обл.) та Василівської ( Запорізька обл.)

📍 Шлях до вершини може здаватися довгим, але головне рухатись!