Основна причина аварій на електромережах – одночасне ввімкнення електроприладів!

Від ранку аварійна бригада працює над усуненням наслідків аварій на підстанціях міста. Станом на зараз подачу електроенергії відновлено.

Підключено 10 будинків по вул. Енергетиків, також вул. Будівельників та пр-т Дніпровський. Надалі світло надаватиметься згідно з графіком «Укренерго».

За словами енергетиків аварійної бригади, першочерговою проблемою виходу з ладу обладнання є одночасне увімкнення електроприладів, що спричиняє вихід з технічного ладу обладнання та повторне, вже аварійневідключення.

«Щоб не повторювалось подібне – важливо підключати до мережі потужні прилади щонайменше за 20 хвилин після появи світла, поступово. Основна причина аварій – кондиціонери, бойлери. Такі електроприлади необхідно перевести на нічний режим роботи, або встановити реле часу, яке автоматично ввімкне бойлер вночі, і відключить зранку. Це допоможе і нагріти воду, і мінімізувати випадки аварійних ситуацій».

Дотримуйтесь цих правил, адже від раціонального використання електроенергії залежить збалансована робота всієї системи. І наш з вами комфорт.