Організація гри «Джура» в Українській територіальній громаді

Відродження України неможливе без пробудження національної свідомості українського народу, насамперед молоді. На сучасному етапі розвитку українського суспільства проблема патріотичного виховання особистості набуває особливої значущості

Гра «Джура» – системна форма національно-патріотичного виховання, важлива складова щодо формування ціннісних орієнтирів, громадянської самосвідомості та готовності щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави.

Так, 24 квітня 2024 року відбулося проведення засідання штабу та організаційного комітету з організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в Українській територіальній громаді у 2023/2024 навчальному році.

На порядку денному обговорено наступні питання:

Результати організації гри «Джура в Українській територіальній громаді в 2023/2024 н.р.

Організація конкурсів та змагань для роїв середньої та старшої вікових категорій.

Організація роботи суддівських колегій під час проведення гри «Джура»

Організація та проведення майстер-класів/вишколів/навчань/гутірок під час проведення гри «Джура»

Залучення організацій/служб/установ для забезпечення безпеки під час проведення гри «Джура»

Представники штабу, організаційного комітету та запрошенні гості обговорили основні моменти організації і надзвичайно приємно бачити, що всі організації, устави «йдуть на зустріч» і готові до співпраці, щоб якісно провести територіальний етап гри «Джура», провести конкурси, змагання та зробити основний акцент на виховному методі.

Управління гуманітарного розвитку УМР