«Оптимізація комунальних підприємств – один з інструментів їх фінансового «оздоровлення» – Олександр Туренко

28 липня відбулось засідання виконавчого комітету Української міської ради, на якому було прийнято рішення про звернення до депутатського корпусу щодо розгляду питання оптимізації роботи комунальних підприємств. Доповнений проект порядку денного передбачає заслуховування фінансових звітів КП на наступному засіданні виконкому.

За результатами цього рішення сьогодні у кабінеті міського голови Олександра Туренка відбулась нарада з представниками виконкому та депутатського корпусу.

«Коли з регулярною періодичністю місту доводиться брати на себе борговий тягар і покривати збитки КП – це порушення принципів раціональності та ефективності роботи житлово-комунальної сфери. Тому, як вихід, я пропоную консолідацію деяких комунальних підприємств. Звісно, це не панацея, але явна можливість фінансового оздоровлення КП» – пояснив свою позицію Олександр Туренко.

Відтак, за результатами фінансових звітів, які мають надати комунальні підприємства громади, на спільних депутатських комісіях будуть напрацьовані пропозиції та варіанти їх оптимізації.