Олександр Туренко відзначив працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення з нагоди професійного свята

Праця комунальників нелегка, адже це цілодобове забезпечення споживачів усіма необхідними благами, наведення ладу на вулицях громади за будь-якої  погоди, у будь-яку пору року. Ми всі звикли жити комфортно – з теплом, світлом, водою; нам приємно прогулюватись чистими, квітучими вулицями навесні і ходити розчищеними доріжками взимку. Це все – робота комунальних служб. Напередодні професійного свята працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення вітав міський голова Олександр Туренко, депутати Української міської ради, працівники міськвиконкому.

Святковий настрій дарували талановиті виконавці і колективи Палацу культури та школи мистецтв.

Водії, інженери, прибиральники, слюсарі, сантехніки… У сучасному ритмі життя ми постійно стикаємось із проблемами, які потребують рук, уміння та навичок цих працівників. «У найскладніші для нас часи ви продовжували віддано трудитися на своїй землі, заради блага кожного, хто живе тут. Дякуємо від щирого серця за вашу працю!» – промовив Олександр Туренко.

Приєднуємось до всіх привітань на адресу трудівників комунальної галузі нашої громади! Бажаємо кожному і кожній міцного здоров`я, людської вдячності, трудових здобутків, а в родинах – затишку і комфорту.

З прийдешнім професійним святом!