Олександр Туренко провів черговий прийом громадян

Сьогодні, згідно з графіком, прийом міського голови відбувся в Українці.  Розглянуто 6 звернень громадян і одне – колективне.

Колективно до міського голови звернулись підприємці КП «Міський ринок». Розмова стосувалась крайнього рішення виконавчого комітету щодо погодження тарифів на послуги ринку. Олександр Туренко зазначив, що тариф на послуги не переглядався з 2018-го року, натомість, як продукція, так і послуги з прибирання та вивозу сміття, електроенергія та ін. збільшились вдвічі. Наприкінці зустрічі бурхливе обговорення теми перейшло в конструктивне русло. Міський голова вислухав зауваження підприємців і запропонував напрацювати варіанти вирішення проблеми. На наступній зустрічі з підприємцями тема буде розглянута більш детально, з залученням працівників структурних підрозділів.

Також лунали питання щодо функціонування навчальних закладів. Як неодноразово наголошував міський голова, з 1-го вересня навчання в громаді планується перевести в оффлайн-режим.

Решта озвучених питань стосувались переважно особистого характеру.

Нагадаємо, з графіком прийомів громадян керівництвом виконавчого комітету Української міської ради можна ознайомитись на сайті громади: https://ukrainska-gromada.gov.ua/advertisements/grafik-osobystyh-pryjomiv-gromadyan-vklyuchayuchy-vyyizni-kerivnycztvom-vykonavchogo-komitetu-ukrayinskoyi-miskoyi-rady-u-drugomu-kvartali-2023-roku.html

Обговорення та створення тем – у розділі «Думка громади».