Чудово, коли у місті живе багато талановитих людей, але не менш важливо – коли їхні таланти отримують належне поцінування. В Українці талановитих підтримували завжди – і для дорослих, і для юних працюють гуртки, клуби та студії за вподобаннями, проводять творчі зустрічі й виставки. Серед незмінно популярних видів мистецтва – живопис.
Виставкою картин вихованців Української школи мистецтв розпочала свою роботу мистецька арт-галерея у фойє другого поверху палацу культури «Енергетик».
Урочисто перерізати символічну червону стрічку разом з міським головою випала честь наймолодшим художникам, чиї роботи потрапили до галереї. Павло Козирєв привітав дітей із вдалим дебютом на творчій ниві та побажав, щоб успішний початок вилився в успішну творчу дорогу з перемогами та здобутками.
Учасники заходу та гості поділилися своїми враженнями.
Олена Беркутенко, завідуюча відділом образотворчого мистецтва Української школи мистецтв: «Ми дуже раді за своїх учнів! І дуже приємно, що є таке приміщення, куди можуть прийти подивитися на картини не тільки наші учні та їхні батьки, а й усі жителі міста».
Георгій Цагареішвілі, депутат Київської обласної ради:
«Дуже добре, що у дітей є можливість брати участь у подібних заходах. Також звучали пропозиції у подальшому влаштовувати тут виставки і художників, і архітекторів – думаю, це справді важливо для міста.»
Дмитро Антонюк, архітектор:
«Я вважаю, що для юних художників важливо, аби вони не тільки мали можливість показувати свої роботи, але й споглядали мистецтво в оригіналі і з першоджерел. Гадаю, для дітей буде корисно побувати в такому митецькому центрі, як Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури; тож ми будемо сприяти здійсненню такої екскурсії».
Павло Козирєв, міський голова м. Українка:
«Після ремонту палац культури зажив новим життям. І нам хотілося б використовувати його на повну потужність. Сьогоднішній захід – це старт виставки-експозиції на другому поверсі, де взагалі будуть виставляти різні роботи, не тільки образотворче мистецтво. Ми закупили спеціальне обладнання. І, я думаю, в Українці знайдеться багато людей, які захочуть виставляти, а, можливо, – і продавати свої роботи. Також під час відкриття цієї експозиції з’явилася ідея облаштувати інфраструктуру, аби виставляти ще й ліпнину, вироби гончарного мистецтва – будь-які речі, які люди роблять і хочуть показати іншим. Це насправді буде нове життя фойє другого поверху палацу культури».