Нема світла – нема інтернету. Міська рада звернулась до операторів мобільного зв’язку

З відключенням електроенергії настає інформаційний вакуум – в деяких провайдерів зникає не тільки інтернет, а й мобільний зв’язок.

У разі гострої необхідності, люди не мають можливості додзвонитися до аварійно-рятувальних служб, чи служб екстреної допомоги. До того ж, користувачі мобільних мереж не отримують сповіщень про повітряну тривогу. Ці фактори можуть призвести до небажаних наслідків.

Виконавчим комітетом Української міської ради направлено офіційні звернення до операторів мобільного зв’язку, з проханням встановити необхідне обладнання, аби забезпечити доступність послуг під час відключень електроенергії.

Зі свого боку виконавчий комітет пропонує операторам мобільного зв’язку допомогу у вигляді часткового забезпечення базових станцій додатковими джерелами живлення.