«Назва має значення». В Українській громаді перейменують 17 вулиць

Сьогодні у ході сесії УМР депутати підтримали рішення про перейменування назви вулиць на території населених пунктів Української територіальної громади.

Дане рішення прийнято з огляду на результати засідань та напрацювань робочої групи з проведення процедури усунення з публічного простору об’єктів топоніміки та пам’ятників, що пов’язані з історією та культурою росії та СРСР, і розташованих на території Української територіальної громади.

Відповідно до рішення, перейменуванню підлягають три вулиці с. Жуківці, 12 вулиць с. Трипілля, по одній вулиці в с. Халеп’я та с. Щербанівці.

Зазначимо, що перейменування відбуватиметься без зміни нумерації будівель та споруд. З переліком назв вулиць можна ознайомитись в таблиці.