Від правильної роботи системи дощової каналізації часом залежить благополуччя цілого району. Тож задля уникнення аварійних ситуацій та забезпечення безперешкодного дорожнього руху ведеться постійний і належний догляд за зливовими мережами.
![](https://ukrainska-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_19-41-59-768x1024.jpg)
Наразі тривають планові заходи з утримання дощових каналізаційних мереж у місті Українка: профілактичні роботи, ліквідація та розчищення засмічення. Підрядні організації працюють цілодобово, завдяки чому багато випадків аварійних ситуацій оперативно ліквідовано.
Відповідні роботи триватимуть на постійній основі у рамках чинного договору під контролем управління розвитку інфраструктури ВК УМР.