Найбільш гуманний метод зменшення популяції безпритульних тварин – їх стерилізація

В Українці та Трипіллі сьогодні було проведено відлов безпритульних тварин задля їх стерилізації та вакцинації. Варто відзначити допомогу небайдужих жителів громади – волонтерів, які долучились до процесу відлову спільно з фахівцями Житомирського центру захисту тварин. Сьогодні 15-ть чотирилапих безхатченків вирушили до клініки, де їм буде проведена операція зі стерилізації з подальшою перетримкою. У четвер тварини будуть повернені на місця їх перебування та проідентифіковані номерними кліпсами. Також цього четверга продовжаться заходи, спрямовані на щорічну ревакцинацію безпритульних тварин від сказу.