Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Надання якісних соціальних послуг у час війни – це важливо!

Повномасштабна війна додала нових викликів соціальній сфері в громадах, адже доводиться правильно балансувати і надавати якісні послуги та кваліфіковану допомогу не тільки жителям громади, а й ВПО, військовим, ветеранам війни… Є чимало проблемних питань, які потребують вирішення, і це майже про всі громади Київщини.

Днями на території Броварської міської територіальної громади Регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою», разом із представниками громад Київської області, було проведено захід з обміну досвідом з питання впровадження якісних соціальних послуг в громадах Київської області.  

У заході взяли участь профільні спеціалісти міських, сільських, селищних рад Київщини, які відповідають за соціальну галузь населення. Українська громада  – не виключення.

Під час проведення заходу обговорювалися проблемні питання, які постають перед місцевими органами самоврядування у сфері впровадження якісних соціальних послуг; напрацювання проектів рішень з проблемних питань щодо організації надання відповідних послуг; запровадження ветеранської політики в громадах.

Присутні мали змогу відвідати Територіальний центр, Центр реабілітації дітей з інвалідністю, Центр трудової та соціальної адаптації «Перспектива 21.3» та СОС- містечко.

Дякуємо колегам з інших громад за корисний досвід і цікаві ініціативи, які в подальшому сприятимуть удосконаленню соціальних послуг у нашій громаді.

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено