На території громади проводитимуться заходи з оповіщення юнаків 2007-го р.н.

Виконавчий комітет Української міської ради нагадує мешканцям громади, що у відповідності до статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказів військового керівництва Обухівського району, провідним спеціалістом військово- облікового столу відділу оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту та відповідальними особами за ведення військового обліку старостинських округів громади, буде проводиться оповіщення юнаків 2007 року народження для явки до Обухівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для постановки на військовий облік в зв’язку з приписною кампанією.

У відповідності до постанов Кабінету Міністрів № 1487 від 30 грудня 2022 року, № 352 від 21.03.2002 року (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.01.2021 року № 200) явка громадян до Обухівського РТЦК та СП, які оповіщаються, є обов’язковою.

Виконавчий комітет Української міської ради просить мешканців Української міської територіальної громади та працівників суб’єктів господарювання, що обслуговують житловий фонд у населених пунктах громади, ставитися з розумінням та сприяти виконанню посадових інструкцій працівниками виконавчого комітету Української міської ради щодо проведення заходів оповіщення.

Інформує:

Відділ оборонної роботи,