«На щиті» повернеться боєць Національної Гвардії України, 33-річний Олександр Максименко

У четвер громада зустріне та проведе в останню путь захисника – Олександра Максименка з с. Трипілля!

Формування колони для зустрічі Героя о 10.00 – «Плютівський» поворот.

Рух колони відбуватиметься з Києва – через Українку.

Близько 10.15 – зупинка навпроти ПК «Енергетик». Вийдіть і віддайте шану!

Це вже другий, вкрадений війною молодий боєць родини Максименків.

Далі колона вирушає в с. Трипілля до рідної домівки захисника (вул. Шевченка, 81).

Чин похорону об 11.00 в церкві «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» (Шевченка, 60-В).

Цивільна церемонія прощання – центральне кладовище, Алея Слави, с. Трипілля, об 11.40.

Довідково: Олександр Максименко – боєць Національної Гвардії України, стрілець. Добровільно пішов виконувати військовий обов’язок із захисту Батьківщини з початку повномасштабного вторгнення.

Наприкінці минулого року воював з ворогом на Лиманському напрямку, отримав контузію, а після лікування знову повернувся в зону бойових дій.

30-го грудня рідні востаннє почули голос Олександра, після цього зв’язок із ним обірвався.

2-го січня захисник отримав тяжке поранення при виконанні бойового завдання. Як скажуть пізніше лікарі – не сумісне з життям. Та надія рідних і близьких на одужання Олександра трималась до останнього його подиху. Півтора місяці він відчайдушно боровся за життя: спочатку в лікарні м. Дніпро, а потім в реанімації Київського шпиталю. Поруч кожен день була кохана жінка.

Втім, поговорити з Олександром рідним так і не судилося. Він помер, не приходячи до тями 18-го лютого.

Олександр віднайде вічний спокій поряд з могилою свого брата…

Вічна пам’ять і слава тобі, завжди усміхнений, завжди доброзичливий, чуйний і відданий своїй країні воїне!

Це невимовний біль для кожного з нас. Для усієї Української громади!