НА КИЇВЩИНІ З’ЯВИТЬСЯ ЩЕ ВІСІМ НОВИХ СІЛЬСЬКИХ АМБУЛАТОРІЙ

На Київщині триває будівництво ще восьми сільських амбулаторій. Шість із них – зводять «з нуля».

Про це сьогодні, 14 квітня, під час онлайн-брифінгу зазначив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

«Дуже важливо, щоб кожний житель Київщини мав доступ до якісної медичної допомоги. Саме тому триває активна розбудова медичної інфраструктури в наших селах. Роботи паралельно тривають на восьми об’єктах. Плануємо встигнути все до кінця червня. Сподіваємося, що погодні умови сприятимуть своєчасному закінченню робіт», – прокоментував Андрій Лісовик.

Нагадаємо: роботи зі зведення сільських амбулаторій на Київщині тривають у рамках президентської програми «Велике будівництво». Загальна сума вартості всіх проєктів склала майже 297,5 млн грн. На сьогодні в області вже завершили 27 об’єктів, ще на восьми будівельники продовжують працювати.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Попередня ПОНАД 38 МЛН ГРН СПРЯМУЮТЬ ЦЬОГО РОКУ НА МОДЕРНІЗАЦІЮ ПРИЙМАЛЬНИХ ВІДДІЛЕНЬ КИЇВЩИНИ