На Київщині відзначали кращих поліцейських офіцерів громади

Сьогодні, 28 травня, шоста річниця з дня початку реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Впровадження проєкту на території Київщини розпочалося у 2020 році. За цей час між 69 територіальними громадами та Головним управлінням Національної поліції в Київській області підписано меморандуми про співпрацю та партнерство.

Наразі відкрито 83 поліцейські станції, які обладнані за сучасними вимогами.

Офіцери громади щодня працюють, щоб кожен мешканець почувався захищеним. Вони завжди готові прийти на допомогу, надати поради та забезпечити спокій.

Заступник очільника поліції Київщини Ростислав Горбач з нагоди відзначення професійного свята вручив подяки, почесні грамоти та подарунки правоохоронцям.

«Кожен офіцер громади – це взірець відданості та професіоналізму. Головним завданням поліцейського є орієнтування на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території та своєчасно реагувати на проблеми громадян», – зазначив Ростислав Горбач.

Висловлюємо щиру подяку офіцерам громади за їхню відданість та професіоналізм. Нехай ваша праця завжди цінується, а підтримка громади буде невичерпною.

Поліція Київської області