На Київщині негода: аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі переведені у посилений режим

У Київській області погіршення погодних умов. За інформацією Українського Гідрометцентру,
упродовж 14-15 лютого в регіоні очікується погіршення погодних умов — пориви вітру до 20
метрів на секунду, на дорогах ожеледиця. Рівень небезпечності — І (жовтий).

14 січня вдень
місцями очікується пориви вітру до 27 метрів на секунду (II рівень небезпечності, помаранчевий). Негода вже стала причиною аварійних відключень електроенергії в регіоні. Станом на 12.00 годину без електропостачання залишилися 23 населених пункти повністю та 34 частково. Через пориви вітру знеструмлені 22 лінії електропередачі 6-10 кВ і 628 трансформаторних підстанцій.
«ДТЕК — надійна та відповідальна компанія, яка працює 24/7, аби забезпечити всіх клієнтів світлом. Спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі перейшли на посилене чергування та готові оперативно ліквідовувати аварії у разі потреби. Наразі найбільше від негоди постраждали населені пункти у Бородянському та Вишгородському енерговузлах. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб в найкоротші терміни повернути світло в оселі клієнтів», — зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.
ДТЕК Київські регіональні електромережі просить мешканців області бути обережними, не
наближатися до оголених проводів та обірваних ліній.
Інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі «Немає електроенергії?». Якщо ваша адреса там є, — спеціалісти вже знають про відключення і відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу — повідомте про відключення у зручний спосіб: через мобільний додаток «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market), чат-бот у Viber і Telegram або приватні повідомлення на сторінці ДТЕК Київські регіональні електромережі у Facebook.

Інформація: ДТЕК