“Ми зацікавлені у пошуку резервів і створенні комфортних умов для бізнесу” – Олександр Туренко

Міський голова Олександр Туренко взяв участь у робочій нараді, що пройшла 14 червня під головуванням очільника Київської обласної військової адміністрації Олексія Кулеби.

У ході зустрічі обговорено питання, що стосувались шляхів економічного розвитку району та громад, підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період, а також забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених громадян.

“Наша громада люб’язно приймає нових жителів та надає необхідну допомогу всім, хто її потребує. Волонтерські організацї, Центр надання соціальних послуг УМР з першого дня війни й по цей час працюють над тим, аби впо були забезпечені необхідним” – розповів міський голова Олександр Туренко.
Обговорюючи тему підготовки громад до осінньо-зимового періоду голова Української ТГ озучив проблему відсутності альтернативного джерела опалення в місті Українка. “Будь-яка аварійна ситуація на станції може призвести до комунального колапсу. Міський бюджет не в змозі самостійно реалізувати такого масштабу проєкт. До того ж, це питання не одного дня і навіть не одного року. Тому єдине, що ми можемо зробити – зберегти ТЕС, аби вона могла надалі забезпечувати теплом місто у воєнний час”, – зазначив Олександр Туренко.
Окрім цього, голова КОВА Олексій Кулеба у ході наради наголосив на тому, що війна триває і небезпека залишається, тож потрібно продовжувати посилення обороноздатності всіх районів без виключення.