Мріють назбирати на дрон: учні Академічного ліцею №2 готуються до проведення ярмарку

Ярмарок планують провести на початку травня. «Наразі, всупереч ситуації в нашому рідному місті, намагаємося тримати набраний темп. Лідери учнівського самоврядування на чолі з педагогом організатором Риммою Григорівною Сахно та бібліотекарем Іриною Дмитрівною Степановою невтомно готують сувеніри для продажу.

Усі виручені кошти – на потреби ЗСУ! Мріємо назбирати на дрон, або, хоч на комплектуючі до нього» – написала Ахтирко Тетяна та закликала приєднуватися до благодійної справи.

Пишаємось нашими учнями та вчителями. Всі можуть допомагати, головне – бажання та любов до своєї країни!