Міжнародний день рідної мови – день материнської мови!

“Запашна, співуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики й квіткових пахощів – скількома епітетами супроводяться визнання української мови… Той, хто зневажливо ставиться до рідної мови, не може й сам викликати поваги до себе.”

Олесь Гончар.

Українська мова належить до старописемних мов – її писемна традиція налічує близько тисячоліття. Мелодійна, багата, розмаїта, вона м’яка, модна та унікальна…Вона дивує й захоплює багатством словника, безмежністю форм, плинністю. Цією мовою були написані знамениті твори Шевченка, Коцюбинського, Лесі Українки, Франка відкриваючи таємницю поезії. Українське слово живе в піснях нашого народу, чаруючи світ поетичністю, мінливістю настроїв. Воно вводить нас у чарівний світ народних вірувань, у народну творчість, вчить любити рідний край, велику Батьківщину.