Міський голова Олександр Туренко та депутат Київської обласної ради Сергій Левченко перевірили виконання робіт із реконструкції будівлі ЗДО «Сонечко»

Ось уже більше 10-ти років однією із мрій батьків міста Українка є вирішення питання із чергами до садочків. Протягом останніх кількох років житлові будинки зростали, а місць у дошкільних закладах міста ставало критично мало. Нарешті вирішення довголітнього питання почало зрушуватися з місця – наразі міською владою поступово впроваджуються кроки щодо створення додаткових груп у сільських ЗДО (їх відкрито вже дві), куди автобус возить щоранку діток із міста.

Ще одним варіантом часткового вирішення проблеми з чергами є відкриття додаткових груп у будівлі ЗДО «Сонечко», яку раніше займали початківці 1-ї школи.

Наразі активно триває реконструкція будівлі садочка – на очах у жителів міста застаріла будівля поступово почала перетворюватись у сучасну, яскраву та привабливу ззовні. Капітально змінюються та осучаснюються і кімнати всередині садочка. Сьогодні хід реконструкції важливого об’єкту перевірив міський голова Олександр Туренко та депутат Київської обласної ради від політичної партії “Слуга народу” Сергій Левченко.

Серед внутрішніх робіт виконано:

заміну вікон і дверей в групах і мужгрупових переходах

демонтаж і монтаж підлоги з системою утеплення

монтаж інженерних, сантехнічних комунікацій

замінено теплорадіатори та систему каналізації

завершуються роботи електрифікації приміщень.

Наразі міською радою укладено договір із розробки проєктно-кошторисної документації по здійсненню благоустрою території навколо садочка. Відтак, планується заміна аварійного паркану, тіньових навіс, малих архітектурних форм на території ЗДО, ігрових зон на кожну групу окремо. Зазначимо, що здача об’єкту не вкладається у початково заплановані терміни, адже в проєкті не були вказані деякі важливі роботи, без яких неможливе будівництво – насамперед – це демонтаж і монтаж старої підлоги в приміщеннях. Тому проєкт доводилось корегувати та дофінансовувати. Загалом, за словами міського голови, роботи виконані на 65 – 70%.