Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Міський голова Олександр Туренко провів робочу нараду з начальниками структурних підрозділів

У ході наради обговорили питання підготовки до зимового періоду, враховуючи воєнний стан. Зокрема, мова йшла про доукомплектування пунктів обігріву та укриттів відповідно до рекомендацій ДСНС, про перевірку наявності та справності необхідного обладнання на випадок швидкого реагування на можливі надзвичайні ситуації.

Разом із начальником управління розвитку інфраструктури обговорено питання благоустрою на території громади в осінньо-зимовий період.  

Детально розглянуто та проаналізовано надходження та видатки за 8 місяців роботи, зосереджено увагу на ефективному та планомірному використанню коштів місцевого бюджету, а також окреслено план роботи на вересень.

За освітню галузь доповідала начальник управління гуманітарного розвитку Оксана Інкіна. Наразі тривають завершальні роботи з будівництва та укомплектування укриттів в закладах, де ще не розпочато очний навчальний процес.

Обговорено питання оптимізації навчального процесу, враховуючи зменшення освітньої субвенції. Міський голова доручив організувати цілодобову роботу укриттів шляхом введення додаткових посад чергових та обслуговуючого персоналу.  

За результатами наради доручено активізувати роботу з підготовки установ бюджетної сфери, ЖКГ та транспортної інфраструктури до зимового періоду.

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2023 Українська громада - всі права захищено