Медиків громади привітали з професійним святом

Професія медика завжди була, є і буде однією з найблагородніших. Щодня наші лікарі, медичні сестри, фельдшери, працівники швидкої допомоги та всі, хто пов’язаний із медичною сферою, рятують людські життя, роблять усе можливе, аби здолати хвороби та зберегти здоров’я.

Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника, вітання від імені міського голови та всієї громади приймали колективи Центру первинної медико-санітарної допомоги, стоматології, Сєверодонецької міської багатопрофільної лікарні та Обухівської БЛІЛ.

Праця медиків неоціненна і заслуговує на найвищу повагу та вдячність, адже саме на плечах медпрацівників лежить відповідальність за найвищу цінність на землі.

Щиро вітаємо з прийдешнім професійним святом! Міцного здоров’я, сімейного щастя, благополуччя, сил, наснаги та МИРУ.