Марафон відкритого врядування відбудеться 19 травня

Асоціація міст України спільно з Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи запрошують долучитися до онлайн заходу “Марафон відкритого врядування”, який відбуватиметься в рамках міжнародного тижня відкритого врядування. До організації даного заходу долучилися близько 20 органів місцевого самоврядування, які виступлять в ролі доповідачів та ділитимуться своїми історіями успіху.

Мета заходу – обмін досягнень між українськими громадами, демонстрація прогресу та інновацій у відкритому врядуванні шляхом поширення інклюзивних, різноманітних та гендерно збалансованих ініціатив і кращих практик. Представники органів місцевого самоврядування ознайомляться з досвідом своїх колег та поділяться напрацюваннями у впровадженні місцевих програм та цифрових рішень для залучення громадян (приклади були відібрані за результатами опитування, яке провела АМУ, та пропозицій, отриманих АМУ від громад).

Вперше такий захід відбудеться з трансляцією для міжнародної спільноти. Посилання на нього є на сайті міжнародної ініціативи Партнерство «Відкритий уряд» (OGP).

Тематичні напрями: прозорість та відкритість влади у взаємодії з громадою; інклюзивність у процесі цифрової трансформації; залучення молоді та найменш представлених груп; залучення громадян для сприяння розвитку культурної спадщини і спорту; відкрите врядування як інструмент розвитку освітньої сфери; взаємодія з громадськістю у збереженні довкілля.

Ознайомитися з проєктом програми заходу можна за посиланням.

Захід розпочнеться 19 травня о 14.30 та буде транслюватися на Youtube англійською та українською мовами:

⇒Українською мовою: https://youtu.be/sqqd2iR572M

⇒Англійською мовою: https://youtu.be/_mZc0cxPPxc

У разі виникнення питань звертайтеся до експертки з правових питань АМУ Інни Скляр: тел. 0937721753, e-mail: i.sklyar@auc.org.ua.

Інформує: АМУ