Латвійська та Польська делегації відвідали місто Українку

Цими вихідними міський голова Олександр Туренко провів зустріч з представниками країн Польщі та Латвії, у ході яких обговорили найактуальніші питання сьогодення – забезпечення населення теплом та захист об’єктів критичної інфраструктури.

Перша зустріч пройшла за круглим столом у кабінеті міського голови, на якій були присутні депутати Польського сейму, представники країни-партнерки, народний депутат України Микола Княжицький, директор Трипільської ТЕС Петро Кравець.

Гості цікавились об’єктом енергетики, який зруйнували росіяни на початку квітня. Головна мета візиту – це допомога нашій громаді у вирішенні цього питання, а наша – донести до якомога ширшого міжнародного кола те, що нам необхідна підтримка та реальний, надійний захист людей і об’єктів критичної інфраструктури. Про це і йшла мова за круглим столом.

«Альтернативні джерела не тільки опалення, а й енергетики – це необхідність, незалежно від того, працюватиме станція чи ні. Віримо в краще, звичайно, але маємо бути готовими до найгіршого сценарію» – зазначив міський голова Олександр Туренко.

Також цієї неділі у рамках співпраці України та Латвії, співдружності Обухівського району, міський голова зустрів делегацію у складі представників великого бізнесу з міста Тукумс.

З перших днів повномасштабного вторгнення Латвія показала свою солідарність з нашим народом – мужні воїни країни пліч-о-пліч із нашими бійцями воюють на українських фронтах. Втім, уже працюють і над безпекою своїх громадян, адже знають всю підступність терористичної росії.

З метою перейняття досвіду делегація відвідала новозбудовані укриття, де гості отримали всю необхідну інформацію щодо будівництва таких споруд.

«Сьогодні, обговорюючи тему допомоги Латвії – Україні, почув важливу фразу від військового, який воює в лавах ЗСУ: «Для нас честь допомагати відновлювати головні цінності цього світу – мир. А отже – цю війну треба виграти». Переконаний, з такою потужною підтримкою так і буде!» – прокоментував Олександр Туренко.