Ласкаво просимо на святкування «Масляної»

Шановна громадо!
Ласкаво просимо на святкування «Масляної», яке відбудеться на площі Красноштана (ПК «Енергетик»).
Дійство розпочнеться о 12:00 год.

Вас чекає низка локацій для всієї родини!!!

Фотозона для ВАС та ДРУЗІВ з безплатними фотокартками на пам’ять!
Хочете поласувати медовухою від українських виробників? НЕ ПРОБЛЕМА!!! Різноманітні напої з меду і не тільки вже чекатимуть вас на святкуванні!
Для любителів м’ясних страв приготованих на грилі в нас новинка – GRILL BAND! Ці хлопці знають свою справу і готують на грилі справжні шедеври для істинних поціновувачів.
Для наймолодших жителів та гостей міста ми підготували дитячу зону з різноманітними забавами, танцями та аніматорами.
Традиційно від гостинних господинь нашої громади, смачні млинці та інші смаколики.
Розважальна програма зі спортивними змаганнями, іграми та конкурсами не залишить осторонь нікого.
На сцені концерт провідних колективів УСІЄЇ НАШОЇ ГРОМАДИ разом з гостями – ТЕАТРОМ ПІСНІ І ТАНЦЮ «ДЖЕРЕЛА»!!!
Запрошуємо усіх бажаючих на свято!