КИЇВСЬКА ОВА ПРЕЗЕНТУЄ ФОТОПРОЕКТ “ОБЛАСТЬ ГЕРОЇВ”

На Київщині триває реалізація проєкту «Область героїв». Цей фотопроєкт представляє героїв з різних районів та територіальних громад області, які брали участь в обороні регіону, продовжують давати відсіч ворогу на сході чи півдні України і зараз.

Разом із фотографією захисника розміщена також коротка біографічна довідка та інформація про деталі бойового шляху захисника.

Метою цього проєкту є підтримка та популяризація місцевих героїв Київщини, які є прикладом патріотизму та мужності.

Наразі зібрано близько 30 історій. У них йдеться про бойові дії на території Київщини та її звільнення від окупантів, евакуацію цивільного населення, допомогу жителям Київської області.