Київська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» інформує жителів с. Жуківці про заплановані заходи

Київська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» Васильківського УЕГГ Обухівської дільниці інформує!

У багатоквартирному будинку, балансоутримувачем якого є Українська міська рада, за адресою: с. Жуківці, вул. Гагаріна, 2 з 27.05. 2024 р. по 31. 05. 2024  року заплановані заходи з технічного обслуговування внутрішньо-будинкових систем газопостачання та планового випробування на щільність внутрішньо-будинкових систем газопостачання.

Просимо власників, балансоутримувачів, орендарів, що проживають за вказаною адресою, забезпечити безперешкодний доступ до всіх приміщень будинку представникам газорозподільного підприємства для проведення техобслуговування газового обладнання та перевірки приміщень на загазованість.