Команда Академічного ліцею №2 виборола квиток на Всеукраїнський рівень змагань шкільних ліг Пліч-о-пліч з баскетболу

На Київщині стартував четвертий етап Всеукраїнських шкільних ліг Пліч-о-пліч з баскетболу. Наше місто та Обухівський район представляли учні Академічного ліцею №2 м. Українка.

За звання найкращих та вихід на Всеукраїнські змагання боролися 7 команд з усіх регіонів Київщини.

З величезною гордістю повідомляємо, що наші гравці вибороли перемогу в цьому етапі та пройшли на Всеукраїнський рівень, який відбудеться влітку .

Юні баскетболісти пройшли всі ігри без жодної поразки, грали наполегливо, і ми пишаємося їхнім досягненням.

До нових вершин!

КДЮСШ м. Українка