Катався на ковзанах: в Українці надзвичайники врятували чоловіка, який провалився під кригу

Подія сталась сьогодні в м. Українка на річці Дніпро. Як повідомляє Обухівське РУ ДСНС, сьогодні, о 12:04 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про те, що людина провалилася під кригу на річці Дніпро.

На місце події одразу вирушили рятувальники 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Українка.

” По прибуттю на місце виклику встановлено, що чоловік, 1977 року народження, катаючись на ковзанах, провалився під кригу” – йдеться у повідомленні.

Вже о 12:11 любителя покататися на ковзанах було доставлено на берег та передано працівникам швидкої медичної допомоги.

Висновки зробіть кожен!